בית > > 16.7.15- הערב השלישי

16.7.15- הערב השלישי20:00-20:30 – תכנית ד' (וידאו): נועה צוק ואוהד פישוף

20:45-21:40 – תכנית ג': איילה פרנקל, אריאל כהן

22:00-22:30 – תכנית א': אופיר יודילביץ'

>> כרטיסים

 

 noa zook

20:00-20:30 – תכנית ד' : עבודות הוידאו של נועה צוק ואוהד פישוף

נועה צוק ואוהד פישוף יוצרים במשותף מאז 2007. במקביל לעבודותיהם הבימתיות, יצרו השניים שורה של עבודות וידאו, שמרכזן תנועה והקשר שבין הנראה לנשמע. זוהי הפעם הראשונה בה מוצג גוף העבודה המצולם של השניים כמכלול. התוכנית כוללת גם עבודת וידאו חדשה שנוצרה בהזמנת הפסטיבל.

 

20:45-21:40 – תכנית ג': איילה פרנקל, אריאל כהן

GAZELLE
מאת: איילה פרנקל
משך היצירה: 20 דקות

בעבודה הזו אני מתבוננת באוטוביוגרפיה שלי, חוקרת את הדימויים שהגוף שלי הפנים לאורך השנים כאישה וכרקדנית. בין ההבניות אני משתוקקת למצוא תחושה של עצמיות. ניסיון להתנער ולהשיל מעליי שכבות, ובו זמנית גם לבנות ולהיבנות מתוך מה שקיים.

ביצוע: איילה פרנקל
תלבושת: רוזלינד נוקטור
מוסיקה: Gazelle Twin- Anti Body | Doris Day- Que Sera Sera
ניהול חזרות: שרון צוקרמן
 

שמש אחת לכל
מאת: אריאל כהן
משך היצירה: 30 דקות

בטקס הזה שקורה סמוך לסוף העולם כל האנושות רוצה לתת את זה. לתת את זה הכי טוב. אבל הם גם רוצים לתת את זה אחד לשני והם גם רוצים לקבל. להגיב. ההפעלה הזו היא שנותנת להם סיבה להאחז. היא ששותלת במוחם פתרונות למצב העגום הזה של סמוך-לסוף-העולם. ברגעים מסוימים של יאוש הם נכנעים וגהירה נפלטת ואז נבהלים שוב וזוכרים איזו דרך ארוכה עברו מאז שגהרו. הם מתענגים על התחביר ועל הפנייה. בשבילם צורתו הרזה של הציווי מחווירה אל מול העושר הצורני שעוטף את המתנה. נחרדים מהדאוס אקס מכינה שהגיח רק כדי להרע להם ולדלדל את משאביהם, הם נאלצים להגיב בחוזקה. לתת להם בכל הכוח.

ביצוע: אריאל כהן, דפנה הורנצ'יק, רות ולנסי, עינת בצלאל, מטיאה קאסון ומיכל אגסי.

 

22:00-22:30 – תכנית א': אופיר יודילביץ'

Gravitas
הגרביטציה היא אחד מהכוחות הבסיסיים בטבע. היא פועלת עלינו ועל כל האוביקטים הפיזיים בעולם באותה צורה. הכוח הזה גם מעצב את השפה והמושגים שאנחנו ממציאים: למעלה/למטה, קלילות/כבדות, אמנות גבוהה/אמנות נמוכה, חיים/מוות.

לגרביטציה לא אכפת אם אנחת או אתרסק. וגם לא אכפת לה אם תהיה הופעה טובה או לא. היא תמשיך בשלה. אנחנו לוקחים רגע ומשחקים איתה. נהיים מסה טהורה ומנסים להתמסר לאדישות שלה.

ביצוע: אשר רט ואופיר יודילביץ'
מוסיקה: Son Lux -Easy
מוסיקה מקורית: גל רודיטי
*העבודה נוצרה בשיתוף פעולה עם פסטיבל בת- ים