בית > אירועים מיוחדים > הָאֲחַשְׁדַּרְפְּנִים – רייב פורים פסיכדלי במגדל דוד

הָאֲחַשְׁדַּרְפְּנִים – רייב פורים פסיכדלי במגדל דוד


האמת היא שאנחנו לא באמת זוכרים מה קרה בשנה שעברה. השמועות מספרות שאנשי ירושלים המוזרים הסתובבו מחופשים בשלל צבעים, כטוב ליבם ביין, ועם חיוך גדול שמרוח להם על הפנים. אז כן, קשה להאמין, אבל הזמן הזה בשנה שוב מגיע ואנחנו מתכבדים להזמין אתכם לעוד אירוע בלתי נשכח שאי אפשר לזכור.

לשמחתנו, בתור אחשדרפנים, יצא לנו לחוות מעט מן הקסם של ימי שושן העליזים, וזכינו לעשות כמיטב יכולתנו על מנת להפיץ אותו בקרב יושבי מצודת הקסמים. השנה אנחנו חוזרים אל החומות היפהפיות של מגדל דוד עם שתי מערכות סאונד מטריפות, עשר שעות רצופות של מוסיקה חלומית ומיצבי וידאו ופרפורמנס של טובי המוחות המקומיים. בנוסף, לאור המאורע המרגש, ובכדי להרגיש לרגע שאנחנו מעבר לים, העלנו על מטוס שני תותחי על מברלין שיגרמו לכם לתחושות נעימות במקומות הנכונים.

בבמה האלקטרונית אנחנו גאים לארח את SB ו Neil Flynn, מהלייבל החדשני והמדהים Lossless. השניים, שכבר הספיקו לשרוף כמה מהבמות החשובות בעולם, שיחררו בשנה החולפת מספר ריליסים מסחררים שמיצבו אותם ישירות כהבטחה הגדולה של סצינת הטכנו-האוס האירופאית.

לבמה המרכזית אספנו לכם את הגדולים שבלבבות ירושלים – גיורא ישראל, רני מגידו, עמית סטארק ועמרי דקל קדוש – על מנת שיארגנו לכם חפלה כיפית וקלילה של מרחבים, כפיים, ושמיים פתוחים עם כוכבים.

בואו בהמוניכם, בואו שמחים, בואו צבעוניים, ללילה קסום ופרוע במגדל הפלאים.

 

11001662_10155204820230175_5169736668508294154_o

עיצוב: אבישי לפיד

 

Electronic stage
(Neil Flynn (Lossless / Berlin
(SB (Lossless / Munich

Outdoor stage
Rani abz
Amit Stark
Omri Dekel-Kadosh
(Giora Israel (LEV Means Heart

 

יום חמישי | 5.3

פתיחת דלתות 22:00 ועד 08:00 בבוקר

 

*לתשומת לבכם: אזלו הכרטיסים! לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום.
להתראות בשנה הבאה…

 

>> לאירוע בפייסבוק