בית > אירועים מיוחדים > ספוקן וורד בזירה

ספוקן וורד בזירה


מופע שני בסדרת המוסיקה של הזירה הבין תחומית:

מופע ספוקן-וורד מוסיקלי בהשתתפות אמנים מובילים מהז'אנר, שחברו יחד להציג מופע שמאתגר את מושגי הפרפורמנס, השירה, המוסיקה והטקסט.

נעם פרתום:

משוררת, מוסיקאית ואמנית במה. יזמה את פרויקט השירה המצולמת "פואטיוב"; הוציאה לאחרונה את ספר השירים "להבעיר את המים באש". מוסיקאי: יונתן כנען.

יונתן קונדה ונטע וינר:

חברים בלהקת הראפ "סיסטם עאלי" מיפו – המשיקה אלבום בכורה ביוני הקרוב. השניים הם ממקימיי תיאטרון תמר, במסגרתה יצרו את מופעי המילים "על התל" (בתיאטרון קליפה, 2011) ו"אנו בונים פה נמל" שזכה בפסטיבל עכו 2012 בפרס הטקסט הטוב ביותר, שניהם בבימויו של רז וינר. מדריכים במסגרות החינוכיות של "בית סיסטם עאלי" עם בני נוער ביפו, בת-ים ודרום ת"א.

תמר לינדר:

משוררת, זמרת ובימאית, בוגרת בית הספר לקולנוע וטלויזיה סם שפיגל. מופיעה בישראל ובברלין עם מופע שירים שהלחינה וכתבה המבוסס על מילים מדוברות וקצב. משלבת בעבודתה וידאו, פרפורמנס ועבודה עם חומרים פלסטיים. בשיתוף פעולה עם הנגנים שמיל פרנקל, חגי פרשטמן ויהוא ירון.

הדרה לוין ארדי:

הטום וויטס והבוב דילן הישראלית, בוגרת NYU בהצטיינות בקולנוע, היא חלוצת האינדי בארץ. התחילה לעשות מוסיקה בגיל מאוחר, ואחרי 12 אלבומים והופעות בארץ ובחו"ל, היא מגיעה עם הפסנתר השיכור שלה, מלהטטת בין שפות וז'אנרים במיומנות אולימפית, ברהיטות, ובכנות כובשת, ונוגעת בעניינים שברומו של עולם, ובתחתיתו. אין לה רשימת שירים ידועה מראש, היא לא זוכרת את המילים של השירים שלה בעל פה, לרוב מאלתרת, עם נשמה יתרה ולב חשוף. בכל מקרה, היא לעולם לא תוותר על כוס היין האדום שלה!
תיאטרון החאן – מוצ"ש, 11/5 בשעה 21:00