הזירה מארחת: תמר בורר / צ ל מ
הזירה מארחת: תמר בורר / צ ל מ
צלמ עוסק ביחסי הגומלין שבין הגוף לנפש, בין דומם לקיומו במרחב כנוכחות חיה, והחלל ביניהם, שיש לו חיים משל עצמו. " יש לה, לבורר, נוכחות בימתית מרשימה מאין כמותה ויכולת לחשוף פנים חדשות בכל פעם. היא אמנית בשלה ועמוקה, כל זיע נעשה בכוונה גדולה ומדויקת." אורה ברפמן \ ריקוד דיבור " בעטיפה תיאטרלית נהדרת, באווירה רוחנית מדיטטיבית, חוללו תמר בורר ותמר לם את היצירה "צלמ".. זו יצירה איכותית ומעוררת הערכה בנכונות לצלול לחלל שקט, מינימליסטי ונקי.." רות אשל \ הארץ
בקרוב! גוליבר – על פי ספרו המלא של ג'ונתן סוויפט
בקרוב! גוליבר – על פי ספרו המלא של ג'ונתן סוויפט
יצירתו החדשה של צבי סהר עיבוד לשחקן, שולחן, מצלמה ובמה מוצפת מים
הצגה חדשה! ספר יהושע
הצגה חדשה! ספר יהושע
סיפור כיבוש הארץ וההתנחלות הראשונה בה אינו מתחיל במאה השנים האחרונות. בימים של הקצנת קטבים, ספר יהושע קם לתחייה, ומעמת את הזיכרון הקולקטיבי של עם ישראל, עם המילים החוזרות ונשנות בטקסט המקורי: "עד היום הזה". תיאטרון סיפור כובש – רועש, בגעגוע גדול לרוך ושקט.
הדרך לעין חרוד
הדרך לעין חרוד
במעגל של הרס ובנייה, כשכל סצינה נבנית על חורבות קודמותיה, קם לתחייה סיפור מסע בריחתו של איש הארץ, סופר ולוחם לשעבר, הנאלץ לעזוב את ביתו בתל אביב בעקבות הפיכה צבאית שמתרחשת בישראל. באמצעות טכניקת ה - PuppetCinema החדשנית מפוסלת העלילה במלח ונייר ומוקרנת על מסך גדול, לעיני הצופים.
נפילים
נפילים
נפילים היא טרילוגיה על שלושה ישראלים מיתולוגיים, שנולדו זה מזה, ומביטים כל אחד בתורו על מדינת ישראל מבחוץ. בחלק הראשון: מנחם בגין (בגילומו של נועם סמל) על הבופור; בחלק השני: ג'ודוקא ישראלי (ניר שאולוף) ומאמנו (מנשה נוי) בתורכמניסטן, בחלק השלישי: בר רפאלי (סמדר יערון) בנתב"ג.
לילה טוב לך תלפיות
לילה טוב לך תלפיות
לא בדיוק מסיבה, לא בדיוק שינה, לא בדיוק לילדים. לאחר החוויה המסעירה במסיבות שינה קודמות צנ"ע חוזרת לסיבוב רביעי וחמישי ומזמינה אתכם להיות ולהשתתף שוב באירוע הפרפורמנס: שיטוט הזייתי בזיכרונות וחוויות ילדות מפוברקים בתוך בועה ורודה ומטרידה. כל שנותר הוא להצטייד בכרית אישית ופיג'מה (או בגד נוח לבחירתכם)
אקס חמותי החורגת
אקס חמותי החורגת
מפגשים אינטימיים עם אקס חמותי החורגת – פסלת, בשלנית ומספרת סיפורים. שולחן אירוח עגול, דימויים מוקרנים וקטעי סטנד-אפ מפצלים את הבמה לערוצים שונים, המבקשים להתאחד דרך סיפורים שמתגלים סביב השולחן. סיפורים שאת חלקם אסור לקחת ברצינות, ואת חלקם אסור לספר.
ההיפך מחי
ההיפך מחי
מתי בפעם האחרונה שוטטת לבדך במוזיאון, בחושך? 'ההיפך מחי' הוא סיור לילי-תיאטרלי במוזיאון טבע בסכנת הכחדה. אנו מזמינים אותך לשוטט במרחבי טבע קפוא בזמן. מלווה בפנס ובקולה של מדריכה, תוכל לבחון את הגבול שבין חיים למוות, בין קיים ונעלם, בין הברדלס לבינינו. ללמוד משהו על הטבע. הטבע שלהם, שלנו, שלך.
המנון לקופסה
המנון לקופסה
היוצרת הבין-תחומית מירב בן דוד משוטטת בתוך מרתפי זיכרון של עיירות נידחות, ומעלה באוב שירי עם עבריים שכוחים. השירים קמים לתחייה בתוך כיתה דמיונית, בה עברית מהשטייטל פוגשת שפה מדעית, מצבי אימה מול הזיות פסטורליות, ושירי ילדות מתוקים מהולים ביאוש פואטי והומור שחור.