תולעים / אריאל סרני בראון

תיאטרון ארעי פותח צוהר לסדרה של אירועים מטרידים, על קו התפר שבין הממשי לבדיוני ובין המציאות למה שרוחש סביב לה. רצף ההתרחשויות הנחשף מאיים להפוך את הנופים המוכרים לכדי תפאורת ענק, בה העולם הוא תיאטרון, והתיאטרון הוא העולם: יצורים זוחלים במערכות השקייה אוטומטיות, עוברי אורח הופכים כוכבים לרגע, ואיזור התעשייה תלפיות הוא קרקס נוסטלגי השואב את העולם תחת רקמת בד האוהל, זכרון מעומעם לבריאה שאבדה טרם הספיקה להיווצר. 

אריאל סרני בראון חוזר לפולחן הסתיו עם יצירה חדשה הממשיכה לעסוק בקשר שבין מסורות במה מפוארות לתרבויות שוליים. עבודותיו המבריקות בוחנות את האופן שבו סביבה תרבותית, גיאוגרפית ופוליטית גולשת אל המרחב המדומיין של בימת התיאטרון, בין הפנטסטי לקונקרטי, בין המוכר למוזר. מכספת נטושה של בנק, דרך תיאטרון בובות מיניאטורי ועד לאוהל נודד, בראון ממציא ומגלה צורות חדשות בהן תיאטרון יכול להיוולד, ולמות.
עבודותיו של בראון זכו לשבחים והוצגו בין היתר בגרינלנד, דנמרק, גרמניה, ליטא, סרביה וישראל.

הפרויקט מתרחש באוהל בקרבת הזירה, ומתוזמן כך שתוכלו לצפות במופעים נוספים באותו ערב. אנחנו ניקח אתכם לשם, ומבטיחים גם שנחזיר. מומלץ להצטייד בלבוש חם.

יוצר: אריאל סרני בראון

משתתפים: עמוס פלד, שרון טל, אריאל סרני בראון

דרמטורגיה וכתיבה משותפת: ניר שאולוף

ייעוץ אומנותי: גלעד רטמן

עיצוב ותכנון: אריאל סרני בראון, עופר לאופר, עמית דרורי ואורי זמיר

עיצוב סאונד: גלעד רטמן ועמוס פלד 

 תכנון מערכות סאונד: מרקו מילבסקי טומסין

 מנהל טכני:  איתן חביב

מנהלת הצגה: עינת שגב

תודות: עומר שיזף, יואל פלד, עמית טינה, לילה רומא ויסלברג, נעה יצחקי ועפרה קונפינו

שלב ראשון של הפרויקט פותח והופק במסגרת תוכנית ה- "Pool" במוזיאון בת ים לאמנות (באוצרות הילה כהן שניידרמן, עדו פדר, מיכל הלפמן וגלעד רטמן)